Novinky

Newsletter Prosinec 2017 Newsletter

Myslím, že každý, kdo se zabývá nemovitostmi, ví, jak obtížné je dokončit stavební projekt, což v posledních několika měsících zaujalo i média. Zaobírala se zejména pomalým přístupem úřadů při schvalování povolení a podobnými tématy. Jako architekti o tomhle zřejmě víme více, než mnoho ostatních, protože to je pravděpodobně jedním z nejtěžších aspektů naší práce.

Navzdory tomu nás s přicházejícím koncem roku velmi těší, že některé z našich větších projektů nyní postupují rozumnou rychlostí, a pár z nich, které byly na krátký čas pozastaveny, se začínají opět rozpohybovávat. Na projektu rekonstrukce rezidenčního objektu v Plzni jsme zahájili práce na dokumentaci pro stavební povolení, obrovský development Zlatý Lihovar na Praze 5 také zaznamenává adekvátní posun, a právě jsme byli pověřeni prací na fantastickém novém projektu, o kterém jste pravděpodobně již slyšeli - přestavbou slavného hotelu Evropa na Václavském náměstí.

Celý článek

Newsletter Září 2017 Newsletter

Léto se pomalu chýlí ke konci, ale pokud jste v těchto měsících měli tolik práce jako my v GeddesKaňka, budete se asi divit, kam vlastně uteklo! Podařilo se nám dokončit dva z našich stávajících projektů, ale neměli jsme moc času se s nimi rozloučit, jelikož se nám hned rozpohybovaly projekty jiné, a také jsme se ucházeli o několik nových zajímavých zakázek. Jako obvykle u některých z nich nemůžeme prozradit mnoho, ale níže se dozvíte více alespoň o těch, které představit můžeme.

Snažil jsem se strávit také nějaký čas na golfovém hřišti, ale jelikož jsem se v tomto období mimo jiné stěhoval do nového domu, byl můj volný čas opradu omezený. Mám však v plánu pokračovat ve své účasti na „Development Tour“, a doufám, že někoho z vás potkám na záříjovém turnaji.

S přicházejícím podzimem se budu těšit na setkání s vámi,

Tomáš Kaňka

Celý článek

Newsletter Červen 2017 Newsletter

I když obvykle očekáváme, že letní období bude trochu pomalejší, jsme si jisti, že v letošním roce tomu tak nebude. Objevují se stále nové developmenty a jiné projekty a na trh přicházejí zajímaví noví investoři. My sami jsme zaneprázdněni čím dál více; některé z našich probíhajících projektů se začínají rychle hýbat a jiné zajímavé novinky jsou na obzoru.

I pod veškerou tíhou práce jsem si však našel čas k rozvoji obchodních příležitostí na golfovém hřišti! To samozřejmě není žádné „utrpení“, jelikož golf je jednou z mých největších zálib. Co je ale pro nás hlavní, je fakt, že se GK v tomto roce stala jedním ze sponzorů Development Tour, což nám jistě pootevře dveře k mnoha zajímavým lidem z oblasti realit.

Doufám, že se s některými z vás brzy potkám na greenu!

Celý článek

Rovnice o mnoha neznámých Média

Rekonstrukce oprávněně patří k nejnáročnějším stavebním činnostem, protože na jejím počátku je spousta neznámých, které skrývá stav domu. Z tohoto důvodu by rekonstrukci měla předcházet pečlivá příprava, která obsahuje např. stavební průzkum a statické posouzení domu.

Při rekonstrukci tohoto dvougeneračního rodinného domu byly na fasádě kromě kontaktního zateplovacího systému s bílou omítkou použity vláknocementové obkladové fasádní desky Cembrit Granite/Pearl doplněný o žlutý akrylový nátěr a dřevěný obklad Rhombus ze sibiřského modřínu. Střešní krytina je také vláknocementová – Cembrit, Anglický obdélník. Autory projektu jsou: GeddesKaňka (Ing. arch. Tomáš Kaňka a Ing. arch. Vladimír Uzel).

Celý článek

Kontakt

Máte zájem o naše služby, nebo se chcete jen zeptat? Jsme tu pro Vás!

Nebo se můžete zastavit na kávu přímo u nás v kanceláři…

Doručovací adresa / Ateliér

GeddesKaňka, s.r.o.
Tomkova 3166/1
150 00, Praha 5 – Smíchov
Česká republika

info@geddeskanka.cz
Tel.: +420 257 210 364

Fakturační adresa / Sídlo

GeddesKaňka, s.r.o.
Pod Hybšmankou 2339/19
150 00, Praha 5
Česká republika

IČO: 28200845
DIČ: CZ28200845