O nás

GeddesKaňka, s.r.o. založil v prosinci roku 2007 její generální ředitel Tomáš Kaňka spolu se svým partnerem Clarkem Geddesem, ředitelem britské kanceláře Geddes Architects.

Vztah mezi těmito dvěma partnery se začal budovat v roce 2005, kdy se Tomáš přestěhoval do Londýna a začal pracovat pro architektonickou kancelář Geddes Architects. Během této doby se podílel na několika mezinárodních projektech, včetně návrhu významného rozšíření nákupního centra Olympia v Brně v České republice v průběhu období 2005-2007. Projekt byl natolik úspěšný, že bylo rozhodnuto o otevření místní kanceláře v rámci partnerství mezi Tomášem a Clarkem Geddesem, a v lednu 2008 se otevřela architektonická kancelář GeddesKaňka, s.r.o., s Tomášem v čele týmu architektů a stavebních inženýrů.

Díky jedinečné možnosti využít odbornosti a mezinárodního know-how londýnské kanceláře a zároveň důkladných znalostí místního prostředí si GeddesKaňka rychle vytvořila renomé jedné z předních architektonických kanceláří v Praze, se specializací na architekturu, urbanismus, interiérový design a soukromé developerské projekty.

GeddesKaňka nyní sídlí v ulici Tomkova na Praze 5 a její tým mladých a dynamických architektů a stavebních inženýrů se stále rozrůstá. Portfolio zrealizovaných i právě probíhajících projektů zahrnuje některé významné projekty, včetně velkolepé výstavby objektu Zlatý Lihovar na pražském Smíchově.

Chcete-li vědět více o Geddes Architects ve Velké Británii, klikněte sem. Pro více informací o GeddesKaňka, čtěte dále!

Náš tým

V našem týmu najdete šikovné architekty s kreativním myšlením.

Ing. arch. Tomáš Kaňka, autorizovaný architekt ČKA

Jednatel, Partner

Po studiu na Fakultě architektury ČVUT a Technické univerzitě v rakouském Grazu jsem po několika letech architektonické praxe začal pracovat v Geddes Architects, což v roce 2007 vedlo k založení Geddes Architects Prague, s.r.o. jako výsledek úspěšné spolupráce s Clarkem v Londýně. Změna názvu společnosti na GeddesKaňka byla dalším posílením mojí pozice v rámci naší společnosti.

Pražský tým je složen z talentovaných architektů a stavebních inženýrů. Máme komplexní přístup ke každému projektu a naším cílem je poskytovat špičkové architektonické a projekční služby. Prostřednictvím našich dovedností v urbanismu, architektuře i interiérovém designu vždy klademe důraz na práci s klienty a jejich požadavky.

+420 604 288 055
t.kanka@geddeskanka.cz

Clark Geddes B.Sc. (Hons), B´Arch, RIBA

Jednatel, Partner

Po 30 letech praxe na poli komerční architektury a projektování včetně realizací staveb po celém světě, jsem se nyní ocitl v záviděníhodné pozici. Jsem obklopen týmem mladých a vysoce talentovaných architektů a designerů (spolu s některými dlouholetými přáteli), kteří mě i mé podnikání popohánějí stále k větším úspěchům.

+44 777 052 3300
c.geddes@geddeskanka.cz

Další spolupracovníci

Ing. arch. Jana Poledníčková, DiS.

Architekt, Designer

+420 604 315 496

Ing. arch. Daniela Štegerová

Architekt, Urbanista

+420 723 334 215

Ing. arch. Jiří Hejl

Architekt

+420 774 592 427

Ing. Václav Dvořák

Stavební inženýr

+420 775 627 888

Naši partneři

Geddes Architects

Studio 3.06,
Canterbury Court,
Kennington Park,
1-3 Brixton Road,
London SW9 6DE,
United Kingdom
www.geddesarchitects.com

Kontakt

GeddesKaňka, s.r.o.
Tomkova 3166/1
150 00, Praha 5 – Smíchov
Česká republika

info@geddeskanka.cz
Tel.: +420 257 210 364